Apmokėjimas ir pristatymo sąlygos

Atsiskaitymas už prekes

Zaisliukai.lt galite atsiskaityti už prekes elektroniniu pavedimu naudojantis elektronine bankininkyste, banko pavedimu iš bet kurio banko padalinio. Taip pat grynaisiais pinigais prekes atsiimant Gariunų turgavietėje.

 Elektroniniu pavedimu

Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Jūsų naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti Jūsų užsakymo numerį ir Jūsų telefono numerį.

 Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą nuėję į Jūsų pasirinktą banką. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti Jūsų užsakymo numerį ir Jūsų telefono numerį.

 Grynais pinigais

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, už prekes galėsite atsiskaityti grynaisiais pinigais, prekes atsiimant Vilniuje, Gariunų turgavietėje 2 aukstas F-032 (prie mazu kaviniu).

lavinamuju-zaislu-parduotuve-gariunu-turgus

 Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: Jurij Jusel

Sąskaitos Nr.: LT 57 7300 0100 7860 5793

Bankas: AB "Swedbank"

Banko kodas: 73000

 Prekes pristatysime Jums patogiu laiku

www.zaisliukai.lt svetainėje prekes galite užsisakyti visą parą, bet kurią savaitės dieną. Prieš pristatydamas prekes kurjeris telefonu susitars su Jumis dėl tikslaus prekių pristatymo laiko. Prekes pristatysime į namus, biurą ar kitą Jums patogią vietą ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.

Užsakytos prekės iki 60€ už 4,35€ pristatymo mokestį pristatomos Į namus Jums patogiu adresu per 1-3 darbo dienas. Prekes galime atsiųsti ir paštu (apmokėjimas tik pavedimu), tuomet pristatymas kainuoja 2€. Perkant už 60€ ir daugiau prekės pristatomos nemokamai. Vilniuje iš anksto susitarus prekės galima atsiimti Gariunų turgavietėje 2 aukstas F-032 (prie mazu kaviniu).

Zaislu-parduotuve-gariunuose-2a-F2-032-vieta

 Prekių priėmimas

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštyje) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą.