Vilkelis klasikinis
Ventiliatorius "Automobilio ratas"

Spalvotas vandeniu piešimo kilimėlis

1202

Piešiant ant kilimėlio lieka vaivorykštinis antspaudas.

Papildoma informacija

14 vnt.

6,50 €

Apie žaisliuką

Kilimėlio dydis: 48 x 37 cm

Piešiant ant kilimėlio lieka vaivorykštinis antspaudas.

 

"Water Doodle" – tai technologiją skatinanti kūrybinę raišką pačiu smagiausiu būdu vaikams - per pramogas. Šio kilimėlio dėka, Jūsų mažieji ne tik mokysis, bet kartu ir sumažins Jūsų, tėvelių, galvos skausmą, ką daryti su apipaišytais baldais, rūbais ir sienomis. Tai Jums garantuojame!

 

Originalus daugkartinio naudojimo žaidimas "Water Doodle" leis vaikams piešti, mokytis, pramogauti valandų valandas, daryti rankų atspaudukus, rašyti ir žaisti, Ant šio kilimėlio vaizdas matomas ne tik piešiant vandeniu, bet ir tapšnojant šlapiomis rankytėmis ar kojytėmis. Kai vanduo išdžiūsta, kilimėlis vėl lieka švarus ir ant jo galima piešti naują paveikslą. Jums nebeturint jokios baimės, jog mažieji išteps namuose esančius paviršius. Žaidimas lavinantys vaikų kūribyškumą, emocijas, atmintį bei motoriką. Jokių kenksmingų medžiagų – tik paprastas vanduo!

 

Visa paslaptis slypi ne pačiame flomasteryje, o piešimo kilimėlyje, kuris reaguodamas su vandeniu keičia spalvą, todėl galima piešti ne tik specialia rašymo priemone, bet ir šlapiomis rankomis ar įvairiausiomis detalėmis. Dėl šios priežasties marginti kilimėlį galėsite kartu ir dar smagiau!

 

Žaidimas visiškai saugus ir netoksiškas. Paprasčiausiai įpilkite į spalvinimo priemonę vandens ir pirmyn! Piešiniai ant "Water Doodle" kilimėlio išnyksta per 4-6 min, tad suteikite savo vaiko vaizduotei laisvę, nes piešimo priemonė nesibaigs!

Skatinkite vaikų kūrybiškumą bei saviraišką – juk būtent kūrybinis procesas lavina daugelį įgūdžių, ugdo gebėjimą ilgesniam laikui sutelkti dėmesį ir suteikia daug džiaugsmo vaikų kasdienybei. Tad žaiskite, mokykitės, bendraukite ir smagiai leiskite laiką drauge su savo mažaisiais šeimos nariais!

 

  • kilimėlis yra nekenksmingas, netepa ir nedažo;
  • ant kilimėlio vaikučiai pieš specialiu rašikliu, pripildomu vandeniu, kurį galite keisti kada tik norite;
  • Piešiant ant kilimėlio lieka vaivorykštinis antspaudas;
  • piešimo kilimėlis yra neperšlampamas, todėl galėsite nesijaudinti dėl vandens balučių ant grindų;
  • Tinka vaikams nuo 8 mėnesių iki 8 metų.

Charakteristikos

Žaislas tinka Berniukams ir mergaitėms
Amžius Kūdikiai (0-24 mėn.)
Žaidėjų skaičius Nuo 1 žaidėjo

20 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: