Žaislinis metalinių indų rinkinys 18 dalių
Žaislinis metalinių indų rinkinys 18 dalių
Žaislinis metalinių indų rinkinys 18 dalių
Žaislinis metalinių indų rinkinys 18 dalių

Žaislinis metalinių indų rinkinys 18 dalių

18,00 €
Nėra mokesčio

 "Tinplate Tea Set" indų rinkinys - ikimokyklinio amžiaus žaislas skatina vaikus naudoti savo vaizduotę, kūrybiškumą bei organizavimo gebėjimus

 
Šis nuostabus arbatos servizas yra švelnių rožinių spalvų.
Metaliniai puodukai nesuduš netyčia numesti nuo stalo, be to mažoji šeimininkė po vaišių galės išplauti indus po vandeniu, kaip tai daro mama.
  • Arbatos servizo medžiaga: metalas;
  • "Boutique Tea Set" arbatos servizą sudaro: 18 dalių;
  • Patvarus ir lengvai valomas, o tai reiškia, kad jis išlaikys savo kokybę metai iš metų.
  • Pakuotės tipas: dėže su langeliu;
  • Arbatos servizo dėžės dydis: 36 x 26,6 x 8,2 cm;
  • Amžiaus kategorija: 3+
Tai nepakeičiamas žaislas kiekvienos mergaitės žaidimuose, jo dėka arbata galima pavaišinti ne tik lėles, bet ir drauges, ir tėvelius. Žaidžiant su indais vaikas mėgdžios suaugusius, taip pat lavins vaizduotę. 
  • Ikimokyklinio amžiaus arbatos gaminimo žaislas: Vienam ar keliems žmonėms vaidinti žaidimus, kurie gali paskatinti mažus vaikus naudoti savo vaizduotę, pagerinti savo kūrybiškumą ir socialinius įgūdžius bei organizavimo ir saugojimo gebėjimus. Turėdami arbatos rinkinį, leiskite savo vaikams mėgautis nesibaigiančiomis valandomis. vaidmenų vaidinimams.
  • Saugus ir patikimas valymui: patvirtintas saugos testas. Jis draugiškas mažiems vaikams ir vaikams, visi žaislų kraštai yra suapvalinti ir nupoliruoti, be aštrių kraštų, todėl užtikrinamas detalių saugumas. Be to, visus gabalus galima lengvai nuvalyti drėgna šluoste ir išdžiovinti.
  • Ideali dovana vaikams: Vaidmenų žaidimas yra puiki mokymosi priemonė, virtuvės žaislų rinkinys vaidina labai svarbų vaidmenį ugdant vaiko įgūdžius. Tai puiki dovana vaikams, pavyzdžiui, gimtadienio dovanos, vaikų dienos dovanos, vaidmenų žaidimai, ankstyvas ugdymas, mokyklos klasės prizas, kalėdinės dovanos, festivalis, Naujieji metai, mokymosi dovanos ir dar daugiau...
Žaislas tinka
Mergaitėms
Amžius
Darželinukai (2-6 metų)
ZZ495
4 Prekės
No reviews

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Product added to wishlist

Šioje svetainėje naudojami slapukai.

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus,
teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą.