LEGO analogai

Konstruktorius dera su Lego detalėmis.

  1. LEGO detalės skatina kūrybiškumą ir vaiko fantazijos vystymąsi. Iš kelių detalių, kurias tarpusavyje galima sujungti įmanoma sukurti ne vieną tūkstantį skirtingų kombinacijų. O juk paprastai viename komplekte yra daugiau nei keli šimtai detalių. Fantazijos ribos yra absoliučiai laisvos, tad vaikas skatinama...

Konstruktorius dera su Lego detalėmis.

  1. LEGO detalės skatina kūrybiškumą ir vaiko fantazijos vystymąsi. Iš kelių detalių, kurias tarpusavyje galima sujungti įmanoma sukurti ne vieną tūkstantį skirtingų kombinacijų. O juk paprastai viename komplekte yra daugiau nei keli šimtai detalių. Fantazijos ribos yra absoliučiai laisvos, tad vaikas skatinamas ne tik ieškoti estetiškai gražių variantų, tačiau taip pat ir mąstyti bei logiškai įvertinti situaciją.
  2. Su LEGO kaladėlėmis galima labai paprastai išmokti skaičiuoti. Žinoma, ta reikės ir suaugusiojo pagalbos, tad pastarasis būtinai turi skirti savo laiką siekiant ugdyti vaikutį. Dažniausiai būtent per žaidimus vaikas ir mokosi, kadangi jis tai daro noriai ir imliai.
  3. LEGO taip pat padeda formuoti suvokimą apie spalvas. Kai kurie daktarai net šiuo metu daltonikams siūlo mokytis ir lavinti regą būtent naudojantis šiomis kaladėlėmis. Paprasčiausiai, jų spalvos yra labai ryškios detalės labai didelės, tad patogu jomis naudotis kaip tobulėjimo priemone.
Skaityti daugiau

LEGO analogai  Prekių kataloge: 22

  • filer on a row:
Rodo 1 - 21 iš 22 prekių