Rubiko kubas – mechaninis galvosūkis, kurį 1974 m. išrado vengrų skulptorius ir architektūros  profesorius Ernė Rubikas (Ernő Rubik). Jį sudaro 26 maži kubeliai, besisukantys ant branduolio, kurio nesimato iš išorės. Kiekviena iš devynių matomų sienelių, esančių viename iš šešių Rubiko kubo šonų, turi po vieną iš 6 spalvų: žalia, oranžinė, balta, mėlyna, geltona ir raudona (klasikinis variantas). Pagrindinė užduotis yra sutvarkyti kubą taip, kad kiekviena iš šešių sienų būtų vienos spalvos.

Rubiko kubas pasiekė aukščiausią populiarumo tašką ir tapo popkultūros simboliu XX a. 9 dešimtmečio pradžioje. Vien nuo 1980 iki 1982 m. buvo parduota daugiau kaip 100 000 000 kubų.

Šiomis dienomis Rubiko kubas vėl išgyvena renesansą. Jis vėl populiarus dažno vaiko ar paauglio rankose. Padovanokite savo vaikui šį puikų galvosūkį ir galbūt jūsų vaikas bus naujas Rubiko kubo rinkimo rekordininkas (dabartinis rekordas 5,25s).

3D galvosūkis - pagamintas iš saugios ABS medžiagos, neslystančių matinių lipdukų, nekenksmingų žmonėms ir aplinkai medžiagos.
3x3 kubas gali sustiprinti erdvės pojūtį, pagerinti atmintį, lavina pirštų miklumą. Tai puikus pirkinys  lauktuvėms, atostogoms, gimtadienio ar kitoms šventėms.

Šį Rubiko kubą galima sureguliuoti, kad tiktų kiekvienai rankai. Kaip sureguliuoti savo kubą?
1. Išstumkite centrinį kubo gabalėlį.
2. Dabar jūs galėjote pamatyti spyruoklę kubo viduje.
3. Norėdami sureguliuoti kubo sandarumą, naudokite atsuktuvą.

Žaislas tinka
Berniukams ir mergaitėms
ZA0333/HA28-0236
7 Prekės
No reviews

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Product added to wishlist

Šioje svetainėje naudojami slapukai.

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus,
teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą.