Lego rūmai DUPLO 1203
Lego rūmai DUPLO 1203
Lego rūmai DUPLO 1203
Lego rūmai DUPLO 1203
Lego rūmai DUPLO 1203
Lego rūmai DUPLO 1203
Lego rūmai DUPLO 1203
Lego rūmai DUPLO 1203
Lego rūmai DUPLO 1203

Lego rūmai DUPLO 1203

20,00 €
Nėra mokesčio

Stambių dalių Lego Rūmai 69 dalių. Lego Duplo analogas yra puikus būdas lavinti vaikų kūrybiškumą, smalsumą ir gebėjimą konstruoti. Šios žaislinės dėžutės sudarytos iš didelių ir spalvingų dalių, kurias lengva sujungti ir išardyti. Lego Duplo analogas skatina vaikus tyrinėti, fantazuoti ir mokytis per žaidimą.

 

Įspūdingi blokai, skirti vaikams žaisti, leis jums savarankiškai pastatyti žavingą sodą su čiuožykla. Rinkinį sudaro 69 elementai. Įvairių formų, spalvų, tekstūrų blokai suteiks daug malonumo. Rinkinio spalvos laikomos žalios, smėlio spalvos su raudonais, oranžiniais ir baltais priedais.

Kūrybiniai blokai leis jūsų vaikui surengti sodą su skaidrėmis, ant kurių rutulys sukasi. Sodą saugo sodininkas žalia uniforma. Žmogaus rankos ir kojos yra mobilios, o galva sukasi aplink savo ašį. Blokus labai lengva sujungti tarpusavyje, todėl smagumas statyti žaidimų aikštelę bus labai malonus. Šaunus rinkinys suteiks daug linksmybių.

Rinkinys suteiks puikių pramogų vaikams, lavinantiems vaizduotę, rankinius įgūdžius ir motorinę koordinaciją. Žaisdamas mažylis mokosi loginio mąstymo, atpažinti formas ir spalvas, naudoti daiktus ir derinti juos tarpusavyje.

Dėl žavingų blokų spalvų vaikas turi galimybę žaisdamas patirti įvairius dirgiklius. Įvairių dydžių blokų rinkinys, lengvai suspaustas vienas į kitą, leis vaikams statyti savo žaidimų aikštelę. Rinkinys supakuotas į kartoninę pakuotę, puikiai tinka dovanai.

Kai kurių elementų matmenys apytiksliai:

  • žmogus 7,5 cm
  • pagrindas 25,5 x 25,5 cm
  • plyta 6,5 x 3,5 x 2,5 cm
  • rutulys 2,5 cm

Komplektą sudaro:

  • 69 vnt.
Žaislas tinka
Berniukams ir mergaitėms
Amžius
Vaikams nuo 2 metų
Pristatymo terminas
1-2 d.d. žaislas yra prekybos vietoje
T1095-1203
6 Prekės
No reviews
Product added to wishlist

Šioje svetainėje naudojami slapukai.

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus,
teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą.