Stalo žaidimas "Zuikiu lenktynės"
Stalo žaidimas "Pingvinai ant ledkalnio"

Stalo žaidimas "Pingvinai žygiuoja namo"

1045

Kelionė su nuotykiais.

Papildoma informacija

18 vnt.

9,90 €

Apie žaisliuką

Stalo žaidimas "Pingvinai žygiuoja namo"

Strateginis stalo žaidimas

2-4 žaidėjai

4 spalvoti pingvinai kiekvienam žaidėjui

Žaidimo kauliukas

 

Šio žaidimo šaknys atrandamos senovės Indijoje ir vadinosi Pachisi. Pasaulyje yra daug panašių žaidimų pavz.: Tock, Sorry.

 

Žaidimo taisyklės.

 

Kiekvienas žaidėjas išrikiuoja savo keturis pingvinus žaidimo aikštelės kampuose. Finišas yra įstriži keturviečiai takeliai ties startu. Žaidimo tikslas yra keliauti ratu pagal laikrodžio rodyklę aplink visą žaidimo aikštelę ir pirmam pasiekti finišą – namus.

 

  • Žaidimo pradžioje visi žaidėjai sustato savo pingvinus žaidimo aikštelės kampuose.
  • Žaidėjai paeiliui meta žaidimo kauliuką. Pajudėti iš starto ir atsistoti ant pagrindinio takelio gauna teisę tik tas, kuriam iškrenta kauliukas su šešiais taškais. Kol žaidėjui neiškrenta kauliukas su šešiais taškais, pajudėti iš starto jis negali. Žaidžiant su mažesniais vaikais, siūlome taisykles supaprastinti ir pirmam iš starto pajudėti tam, kuriam iškrenta didžiausias taškų skaičius.

 

Žaidimo eigoje iškritęs kauliukas su šešiais taškais suteikia teisę žaidėjui rinktis toliau keliauti su pirmuoju pingvinu ar į kelionę išleisti sekantį pingviną.

 

  • Ėjimai atliekami laikrodžio rodyklės kryptimi. Pingvinai gali lenktyniauti, aplenkti, peršokti varžovus. Jeigu jūsų pingvinas pakliūna į varžovo pingvino duobutę, tuomet jūsų pingvinas peršoka į sekančią laisvą duobutę.
  • Pingvinų tyko pavojus  ant ledinio tiltelio. Kol pingvinas stovi vienas ant tiltelio viršaus, jam pavojus negresia. Bet vos tik priartėja varžovas ir atsistoja ant judančios duobutės, jis pastumia duobutę ir jūsų pingvinas krenta į ledinį vandenį nuo tiltelio. Tuomet jūsų pingvinui tenka grįžti į namus (į startą) ir laukti kol vėl iškris kauliukas su šešiais taškais.

Laimi tas žaidėjas, kuris pirmasis visus keturis pingvinus nuveda į finišą.

Charakteristikos

Žaislas tinka Berniukams ir mergaitėms
Amžius Pradinukai (6-10 metų)
Žaidėjų skaičius Nuo 2 žaidėjų

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: