Elektroninis edukacinis žaidimas Quick Push Game
Elektroninis edukacinis žaidimas Quick Push Game
Elektroninis edukacinis žaidimas...
Elektroninis edukacinis žaidimas...
Elektroninis edukacinis žaidimas...
Elektroninis edukacinis žaidimas...
Elektroninis edukacinis žaidimas...
Elektroninis edukacinis žaidimas...
Elektroninis edukacinis žaidimas...

Elektroninis edukacinis žaidimas Quick Push Game

10,00 €
Nėra mokesčio

Stresą mažinantys žaislai. Pirštų jutimo antistresinės priemonės Sakamura Fidget yra puikus būdas nuraminti nervus ir pagerinti koncentraciją. Šios priemonės yra lengvai nešiojamos ir tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Sakamura Fidget padeda sumažinti stresą, nuobodulį ir nerimą, taip pat skatina kūrybiškumą ir smegenų veiklą.

 

Pirštų jutimo antistresinės priemonės Foreverup Sensory Fidget Quick Push

KOKYBIŠKAS!

Pop ir Quick Push yra žaidimas, kuriame reikia greitai ir tiksliai spausti savo spalvotus mygtukus, kol jie išnyksta. Žaidėjai gali varžytis tarpusavyje arba žaisti vieni. Žaidimas skatina reakcijos greitį, koordinaciją ir smegenų aktyvumą. Pop ir Quick Push yra puikus pasirinkimas visiems, kurie mėgsta dinamiškus ir linksminus žaidimus. kokybiškas 

Dėmesio! Paveikslėlyje pavaizduoto gaminio spalva gali skirtis nuo sandėlyje turimos prekės spalvos. Spalva ir modelis parenkamas atsitiktiniu būdu.

  • „Speed Push“ žaidimo mašina su 4 žaidimo režimais – kai reikia numalšinti nerimą ir stresą, šis „Speed Push“ stresą mažinantis žaislas yra labai naudingas.
  • Nešiojamas ir nešiojamas – šis žaislas yra kompaktiško dizaino, lengvos konstrukcijos, lengvai nešiojamas, puikiai tinka pramogoms keliaujant ir yra idealus kelionių palydovas vaikams. Šį lengvą stiprintuvą galite lengvai pasiimti bet kur.
  • Aukštos kokybės ir saugi medžiaga – ji pagaminta iš silikoninės medžiagos, kurioje nėra Bpa, kuri yra itin lanksti ir išlaikė saugos testą. Patogus liesti, patvarus, lengvai valomas, nelengva sulaužyti.
  • Išlaisvinkite nerimą ir stresą – mūsų juntamas žaislas „push Bubble Fidget“ yra lengvas ir nešiojamas. Juos galima pasiimti su savimi įvairiomis progomis, pvz., lėktuve, automobilyje, biure, namuose ir kt. Tai padarys jūsų kelionę ir darbą linksmą ir sumažins stresą bet kada ir bet kur. Įvairių dydžių garsai gali atitraukti jus nuo nerimo ar įtampos. Viena „Fidget“ žaislo pusė skleidžia aiškų spragtelėjimą, kita pusė yra tylesnė.
  • Proveržis galvosūkių aparatas – priklausomybę sukeliantys klasikiniai burbulai kartu su greitais ir linksmais vaizdo žaidimais. Puikiai tinka vakarėliams, žaidimams keliaujant, tėvų ir vaikų bendravimui, šventinėms dovanoms, taip pat vaikams, kad jie mankštintų savo refleksus ir neliktų atokiau nuo savo telefonų.
Žaislui reikalingi elementai
AAA - tipo maitinimo elementai
Žaislas tinka
Berniukams ir mergaitėms
Amžius
Vaikams nuo 3 metų
Pristatymo terminas
1-2 d.d. žaislas yra prekybos vietoje
GV0011 DD1808-111
115 Prekės
No reviews

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Product added to wishlist

Šioje svetainėje naudojami slapukai.

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus,
teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą.