Meškerė su kabliuku, tinklas ir...

Meškerė su kabliuku, tinklas ir spalvingos žuvytės

5,50 €
Nėra mokesčio

Vaikiška meškerė su žuvytėmis yra puikus pasirinkimas mažiesiems žvejybos mėgėjams. Ši meškerė yra lengva, patogi ir saugi naudoti. Vaikai galės mėgautis žvejybos procesu ir stebėti, kaip žuvytės plaukioja vandenyje. Vaikiška meškerė su žuvytėmis padės ugdyti vaikų kantrybę, smalsumą ir gamtos meilę.

 

Vonios žuvytės su meškere ir tinklu

Pagauk visas žuvytės, plaukiojančius vonioje!

Rinkinį sudaro 4 žuvytės, meškerė ir gaudymo tinklas.

Žaislas paįvairina kasdienes maudynes, bet ir moko bei pagerina vaiko vystymąsi, lavina vaizduotę, skatina kūrybinį mąstymą, tobulina rankinius įgūdžius ir yra naudingas mokantis formų, gyvūnų pavadinimų ir spalvų pažinimo.

Žuvytės pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, todėl yra saugūs. 

Komplektą rasite visus reikalingus priedus žuvyčių gaudyti. Dėl to, kad žuvytės turi specialius žiedus ant galvų, juos lengva pagauti meškere su kabliukais. Patiems mažiausiems paruošta lengvesnė žaidimo versija – žuvyčių gaudymas tinklu.

Kiekvienas mažylio maudymasis vonioje yra galimybė vaikui atsipalaiduoti ir pabūti su tėvais, o šis žvejybos rinkinys dar labiau pralinksmins vaiką maudynių metu.

Fiziniai įgūdžiai: Gaudydamas žuvytės su meškere vaikas lavina smulkiąją motoriką.

Kognityviniai įgūdžiai: Bandydamas pagauti žuvytė, vaikas ieško įvairių būdų ją pagauti. Tai kūrybiškumo lavinimas ir sprendimų paieška! Be to, žaidimas moko planuoti įvykių seką ir numatyti savo veiksmų pasekmes.

Emociniai įgūdžiai: Vaikai mokosi kantrybės, pastebi, kad nepavykęs bandymas pagauti žuvytė – dar ne pasaulio pabaiga, tačiau verta bandyti toliau. Jie pakartotinai bando juos visus sugauti ir jiems galiausiai pasiseka.

Žaislas tinka
Berniukams ir mergaitėms
Amžius
Vaikams nuo 2 metų
Pristatymo terminas
1-2 d.d. žaislas yra prekybos vietoje
ZA0851 Fish
10 Prekės
No reviews
Product added to wishlist

Šioje svetainėje naudojami slapukai.

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus,
teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą.